Koolielu

Koolielu

PERGi koolielu on mitmetahuline. Lisaks kvaliteetsele ja valikuterohkele gümnaasiumiharidusele pakume nii õpilastele kui õpetajatele mitmeid huviringe ja tihedat kultuuriprogrammi. PERGi põnevat sisu toetab omapärane keskkond. Hoone arhitektide soov oli muuta välise ja sisemise ruumi kokkupuutepunkt hägusaks. Sellest mõttest lähtuvalt on PERGi hoonesse istutatud kolm elusat puud. Samuti toome PERGis õppimise kooliseinte vahelt välja ja oleme hoonet ümbritseva väliala aktiivsed kasutajad. Tegime julge valiku ja avasime oma pargi-, spordi- ja näituste ala ka kõigile huvilistele.

Koolimeedia

Meil on pomm-uudis! Valmis on PERGi koolilehe, Mõjulaine, esimene väljaanne. Värskest lehest saate lugeda rännakutest kaugele lõunamaale, meie kauni koolimaja ehitusest ja sellest, kuidas saada inimeseks. Lisaks on meil siseinfot iga pergika tuleviku kohta – ära unusta lugeda horoskoopi. Sõna sekka saavad ka meie lahedad õpetajad oma toredate tsitaatidega. Mõnusat lugemist!

 

Teie PERGi toimetus

Pelgulinna Riigigümnaasiumi meediamooduli õpilased on loonud ka taskuhäälingu, milles vesteldakse huvitavate külalistega.

Add Your Heading Text Here