Koolielu

Koolielu

PERGi koolielu on mitmetahuline. Lisaks kvaliteetsele ja valikuterohkele gümnaasiumiharidusele pakume nii õpilastele kui õpetajatele mitmeid huviringe ja tihedat kultuuriprogrammi. PERGi põnevat sisu toetab omapärane keskkond. Hoone arhitektide soov oli muuta välise ja sisemise ruumi kokkupuutepunkt hägusaks. Sellest mõttest lähtuvalt on PERGi hoonesse istutatud kolm elusat puud. Samuti toome PERGis õppimise kooliseinte vahelt välja ja oleme hoonet ümbritseva väliala aktiivsed kasutajad. Tegime julge valiku ja avasime oma pargi-, spordi- ja näituste ala ka kõigile huvilistele.

Kogukond

Tegutseme koos ja paindlikult. PERG ei ole pelgalt koolimaja. PERG on haridus-, kultuuri– ja kogukonnakeskus, kus teadmised, oskused ning kogemused liiguvad koolist kogukonda ja kogukonnast kooli. Ka sina võid olla meie kogukonna liige. Kui tunned huvi, kirjuta julgelt meie kogukonnajuhile aadressil: laura.toots@perg.ee

Avatud õueala

Usume, et avatusest sünnib rohkem head kui halba. Tegime julge valiku ja avasime oma kooli pargi-, spordi- ja näituste ala kõigile huvilistele. Oleme PERGis meid ümbritseva suhtes uudishimulikud – soovime tunda inimesi, linnaruumi ja looduskeskkonda. Ja loodame, et meie väliala tekitab ka sinul huvi PERGi mõista. Kindlasti näed, et oleme ka ise hoonet ümbritseva väliala aktiivsed kasutajad, tuues õppimise kooliseinte vahelt välja.  

Partnerid

Info: 

Tallinna Pelgulinna Riigigümnaasium

Registrikood: 7700266

Kolde puiestee 67a, Tallinn

2023 © Kõik õigused kaitstud. Loodud BigEye poolt – veebiarendus & kodulehed veebiarendus & kodulehed

Add Your Heading Text Here