Koolielu

Koolielu

PERGi koolielu on mitmetahuline. Lisaks kvaliteetsele ja valikuterohkele gümnaasiumiharidusele pakume nii õpilastele kui õpetajatele mitmeid huviringe ja tihedat kultuuriprogrammi. PERGi põnevat sisu toetab omapärane keskkond. Hoone arhitektide soov oli muuta välise ja sisemise ruumi kokkupuutepunkt hägusaks. Sellest mõttest lähtuvalt on PERGi hoonesse istutatud kolm elusat puud. Samuti toome PERGis õppimise kooliseinte vahelt välja ja oleme hoonet ümbritseva väliala aktiivsed kasutajad. Tegime julge valiku ja avasime oma pargi-, spordi- ja näituste ala ka kõigile huvilistele.

Koolimeedia

Koos ilusate ilmadega on saabunud ka Mõjulaine teine väljaanne! Uude väljaandesse on pandud kõvasti higi ja armastust ning kokku tuli üks suur hunnik huvitavaid ja sisutihedaid artikleid. Seekord saame lähemalt tuttavaks toimetuse liikmete, aga ka muude inspireerivate inimestega, sealhulgas särtsu täis härra Peep Sõbraga. Praktiseerime ka uurivat ajakirjandust ning paljastame, mis perglaste lõunaeinest tegelikult saab. Avastame perglaste Selveri ostunimekirja ja hommikurutiini ning loomulikult ei puudu ka naljahoroskoop ega õpside humoorikad ütlemised. Üllatusi jätkub veel, aga nendega saab tutvuda juba uut väljaannet lugedes. Suuri laineid ja avatud meelt!

 

PERGi toimetus

Pelgulinna Riigigümnaasiumi meediamooduli õpilased on loonud ka taskuhäälingu, milles vesteldakse huvitavate külalistega.

Add Your Heading Text Here