Meie kool

2023. aasta sügisel avati Tallinnas kolm uut kooli: Pelgulinna, Mustamäe ja Tõnismäe riigigümnaasiumid. Keskendume väga heale gümnaasiumiharidusele ja meie juures hakkavad õppima ainult 10.-12. klasside õpilased. Igal koolil on oma eripära, kuid töötame tihedas koostöös, ühiste pedagoogiliste sihtide ja õppekorralduse raamiga.

Pelgulinna riigigümnaasiumi fookuses on küsimus, kuidas lahendada suure mõjuga ühiskondlikke probleeme. Keskendume keskkonna- ja kliimateemadele ning tugeva demokraatliku Eesti ning kodanikuühiskonna loomisele. Samas pakume laiapõhjalist gümnaasiumiharidust ja iga õpilane saab kokku panna oma õpitee ning minna soovi korral süvitsi reaalias, sotsiaalias või humanitaarias või eri valdkondi põimida. 
 
Esimesel aastal õpib Pelgulinna riigigümnaasiumis 360 kümnenda klassi õpilast. Iga õpilase arengut toetab mentor ja õpilane saab kolme aasta jooksul valida neli kolmest kursusest koosnevat moodulit ja lisaks üksikuid valikaineid. Moodulid katavad kõiki valdkondi küberkaitsest ja inseneeriast meedia ja psühholoogiani. 

Info: 

Tallinna Pelgulinna Riigigümnaasium

Registrikood: 7700266

Kolde puiestee 67a, Tallinn

2023 © Kõik õigused kaitstud. Loodud BigEye poolt – veebiarendus & kodulehed veebiarendus & kodulehed

Add Your Heading Text Here