Õpilasesindus

PERGi õpilasesindus

  • esindab PERGi õpilaste huve ja seisab õpilaste õiguste eest;   
  • kujundab PERGi koolielu;  
  • annab juhtkonnale nõu ning tagasisidet;
  • mõjutab Eesti Õpilasesinduste Liidu kaudu kogu Eesti haridust. 

 

Õpilasesinduse president: Marie Sinivee (marie.sinivee@perg.ee)

 

ÕE liikmed 2023/24. õppeaastal:

Marie Sinivee, A/1
Ott Preemet, H/15
Ott-Robert Luik, J/20
Cordelia Paap, E/10
Elli Tiidermann, I/17
Jennifer Martinson, D/8  
Laura Utsar, F/11
Signe T. Sassi, A/2
Anete Adele Kasela, G/13
Karl Hubert Rahula, B/3

Marie Sinivee A/1

Heihopsti! Ma olen Marie, õpilasesinduse president. Õpilasesinduses tegelen peamiselt meeskonna juhtimise ja motiveerimisega. Vabal ajal tegelen oma lõpmatute hobidega: kunst, kunstiajalugu, lugemine, kirjutamine...

Ott-Robert Luik J/20

Tere! Minu nimi on Ott. Mulle meeldib korraldada erinevaid üritusi. Olen väga energiline ning mulle meeldib sport. Ise olen tegelenud jalgpalli ja malega.

Laura Utsar F/11

Tere! Mina olen Laura. Mina juhin meediatiimi ning selle juures olen rõõmsameelne ja ambitsioonikas. Vabal ajal tegelen aktiivselt spordi ja graafilise disainiga.

Signe-Triin Sass A/2

Tsauki! Olen Signe ning tegelen ÕE sotsiaalmeediakontoga, sponsorite leidmisega ning esindamisega. Huvitun bioloogiast, filosoofiast ja igasugusest loomingust.

Ott Preemet H/15

Ommik! Mina olen Ott ning kaks olulist asja minu elus on sport ja kool. Minu roll õpilasesinduses ongi korraldada sporditurniire.

Cordelia Paap E/10

Heips! Olen Cordelia ja ütleksin, et olen kui kellassepp - jälgin pidevalt kõiki toimivaid mehhanisme ning hoolitsen, et iga pisiasi töötaks ÕEs just nii nagu peab. Vabal ajal tegelen umbes miljoni erineva hobiga, näiteks rattasõidu ja muu spordi, filmide ja teatri ning nende analüüsiga, käsitöö, loomingu, lugemise ning palju muuga.

Jennifer Martinson D/8

Heiki-hei! Mina olen Jennifer. Õpilasesinduses vastutan mina sündmuskorralduse eest. Kui mind kooli peal näha pole, võid mu leida teatrist või mõnelt kontserdilt.

Anete Adele Kasela G/13

Hei! Mina olen Anete. Olen osa meedia töörühmast, kuid täidan jooksvalt igasuguseid ülesandeid. Vabal ajal võid leida mind teatrist, kinost, fotokaga looduses uudistamast või kodust Lauri Räppi lugemas.

Add Your Heading Text Here