Alanud on maailmaharidusnädal

PERGis on käimas maailmaharidusnädal, mille raames leiavad aset nii õpilasprojektide laat kui ka seminar haridustöötajatele. Lisaks on kogukonnaliikmed oodatud osa saama kogukonnakinost ning eakate loengutest.

 

 

Esmaspäeval algab nädal taaskasutusturuga, kus koolipere liikmed saavad nii annetada kui ka müüa oma üle jäänud rõivaid. Teisipäeval on ees ootamas õpilaste maailmaharidusprojektide tutvustamine laada vormis.

 

 

Teisipäeva õhtul kell 18 toimub järjekordne kogukonnakino seanss, kus seekord näidatakse Martti Helde filmi "Vara küps", mis otsib selgust, mis on Eesti metsaga toimunud ning millise pärandi jätame järeltulevastele põlvedele tulevikus. Linastuse juhatavad sisse PERGi maailmahariduse õpetajad. Seanss on tasuta, kuid eelregistreerimisega.

 

 

Neljapäeval, 23. mail on eakad oodatud avatud loengutese, kus PERGi õpilased tutvustavad maailmaharidusega seotud teemasid. Loengud on nii eesti kui ka vene keeles (vastavalt kell 10 ja kell 11.30). Loengutes osalemine on tasuta, kuid palume eelregistreerida veebis või telefonil 51918064.

 

 

Reedel, 24. mail toimub koostöös MTÜ Mondoga korraldatav maailmaharidusseminar „Kohalikud muutused läbi maailmahariduse", mis toob erilisse fookusesse idee panustada paremasse tulevikku just kohalikul tasandil, aga pidades siiski silmas meiega silmitsi seisvaid globaalseid väljakutseid. Seminar on suunatud haridus- ja noorsootöötajatele, koolijuhtidele, lapsevanematele ja kogukonnaliikmetele. Seminari kavas on põnevad ettekanded nii väliskülalistelt kui ka Eesti kohaliku kogemuse jagamisi, lisaks vahvad üllatused. Seminaril osalemine on tasuta, kuid eelregistreerimisega 19. maini või kohtade täitumiseni.

 

Add Your Heading Text Here