Laienev Pelgulinna riigigümnaasium asub õpetajaid värbama

PERG ja teised laienevad Tallinna riigigümnaasiumid asuvad taas õpetajaid värbama: suurem kandideerimine avaneb 15. jaanuaril. Esimesel õppeaastal alustasid nii Tõnismäe, Mustamäe kui ka Pelgulinna riigigümnaasiumides vaid 10. klassid ning koolid kasvavad järk-järgult. Seetõttu värvatakse koolidesse õpetajaid kolmel esimesel tegevusaastal.

 

 

Nii Mustamäe kui ka Pelgulinna riigigümnaasiumis asus tänavu septembris õppima 360 noort, Tõnismäe riigigümnaasiumis 160 noort. Kolme aastaga kasvavad Mustamäe ja Pelgulinna riigigümnaasium 1080 õpilasega ning Tõnismäe riigigümnaasium ligi 500 õpilasega kooliks. Kõik kolm kooli on mõeldud vaid gümnaasiumiastmele ning hõlmavad õppekavas väga mitmekülgseid valikaineid, et pakkuda noortele võimalikult kvaliteetset ja valikuterohket gümnaasiumiharidust.

 

“Pelgulinna riigigümnaasiumis suutsime esimesel aastal värvata väga koostöise ja mitmekesise kollektiivi. Meie tulevastel õpetajatel on hea võimalus ühineda juba toimiva kooliga, kuid samas on kõik ikka nii uus, et igal liitujal on väga suur mõju ja võimalus osaleda uue kooli ja kultuuri loomisel,” kommenteeris Pelgulinna riigigümnaasiumi direktor Indrek Lillemägi.

 

Tallinna riigigümnaasiumid alustasid koostööga juba rajamisfaasis ning õppetöö käivitati ühise õppekorraldusliku raamiga. Nagu eelmisel kevadel, on ka käesoleval aastal planeeritud Tallinna ja Harjumaa riigigümnaasiumide ühised sisseastumiskatsed õpilastele, mis toimuvad 6. aprillil.  Registreerumine sisseastumisele algab 11. märtsil.

 

Vaata PERGi pakkumist ja kandideeri meie kodulehel.

Add Your Heading Text Here