PERG ja Mondo kutsuvad haridustöötajaid maailmahariduse seminarile

Mondo ja PERGi koostöös leiab 24. mail PERGis aset kõigile haridustöötajatele ning ka teemast huvitatud noortele ja kogukonnaliikmetele suunatud maailmahariduse seminar. Seminari fookuses on kohaliku tasandi muutused.

 

Seminaril paneme pead kokku ja uurime üheskoos, kuidas saame hariduse ja kogukonna koostöös luua keskkonna, mis soodustab mitmekülgset õppimist ja kasvamist, toetades seeläbi ka kestliku tuleviku loomist.
Selle aasta seminar kannab nime „Kohalikud muutused läbi maailmahariduse", mis toob erilisse fookusesse idee panustada paremasse tulevikku just kohalikul tasandil, aga pidades siiski silmas meiega silmitsi seisvaid globaalseid väljakutseid. Seminari kavas on oodata mitmeid põnevaid esinemisi, ülesastumisi ja üllatusi.
Seminarile on oodatud nii koolijuhid, õpetajad kui ka haridustöötajad laiemalt. Samuti on oodatud noored, lapsevanemad ja kogukonnaliikmed või PERGi sõbrad.
Sündmus on kõigile tasuta, aga eeldab eelregistreerimist, mis on avatud 19. maini või kuni kohtade täitumiseni. Registreeri end aegsasti siin.
Liitu Facebooki sündmusega ja vaata rohkem infot siin.

Add Your Heading Text Here