PERGi kogukonnakinos näeb filmi "Suur soo"
PERGi kogukonnakino järgmine seanss toimub teisipäeval, 26.03 kell 18.00. Näitamisele tuleb Remek Meele dokumentaalfilm “Suur soo” (2022, 70 min). Linastuse järel vastab publiku küsimustele filmi produtsent Riho Västrik.
Film räägib loo mehest, kes läks 30 aasta eest elama Emajõe-Suursoo kõige kaugemale soosaarele. Ta jättis senise tööelu ja linnamelu, et elada kooskõlas emakese loodusega.
PERGi kogukonnakino seansid on tasuta, aga eelregistreerimisega. Registreeri end seansile siin. NB! Talvisel ajal palume külalistel võtta kaasa kas villasokid või sisejalanõud, et hoida meie puidust kinoastmestikku.
PERGi kogukonnakino toimub 2023/2024 õppeaasta jooksul kord iga kahe kuu tagant, teisipäeva õhtuti kell 18.00. Seanssidele on oodatud PERGi õpilased ja õpetajad, lapsevanemad, naabrid, kogukonna liikmed ja meie partnerid.
Igal seansil näitame üht täispikka dokumentaalfilmi, mille laiemateks märksõnadeks on maailmaharidus, inspireerivad inimesed, keskkond ja kogukond. Filmi saadab alati kas sissejuhatus või küsimuste-vastuste voor.

Add Your Heading Text Here