PERGiWOOD lükkub edasi

24. jaanuari õhtule planeeritud lühifilmide platvorm PERGiWOOD lükkub edasi, täpne toimumisaeg sõltub haridustöötajate streigi kestusest.

 

PERGiWOOD on platvorm, kus PERGi filmitegijatel on võimalus särada. See on koht nii koolivälise loomingu tutvustamiseks kui ka kooli raames loodud lühifilmide näitamiseks. PERGiWOODi eesmärk on liita kokku näitlejaid, operaatoreid, monteerijaid, kunstnikke, kostümeerijaid, grimmikunstnikke, valgus- ja helitehnikuid, filmikriitikuid ning loomulikult ka filmifänne! Innustame üheskoos PERGi loovust ja motiveerime teinetest lühifilmide vallas katsetama ja vaeva nägema. 
 
Oma arvamuse valiku tegemisel annavad 24. jaanuaril Ajajoone õpetajad, õhtut korraldavad õpilased ning vajadusel ka välised eksperdid. Publikuks on lisaks kooliperele oodatud ka filmifännidest lapsevanemad ja muud kogukonna liikmed.  
Avaseansi kestus on umbes 60 minutit.  


Kevadine PERGiWOODi lühifilmide õhtu tuleb juba uuel teemal ja ehk isegi võistlusprogrammina. Innustame üheskoos PERGi loovust ja motiveerime teinetest lühifilmide vallas katsetama ja vaeva nägema.

Add Your Heading Text Here