Toimub PERGi esimene Vaba Lava

PERGi esimene Vaba Lava toimub 1. detsembril kell 17.00. Sündmusele on oodatud nii õpilased kui ka õpetajad esitama enda või teiste autorite loomingut.

 

Vaba Laval on oodatud on mistahes vormis ja žanris esinemised (laul, tants, stand-up, mustkunst, luule jne). Etteaste pikkus võiks jääda 10 minuti sisse ning registreerimine on avatud 17. novembrini.

 

 

Esimese Vaba Lava eel vestles Mirtel Kiisaga, ühega sündmuse korraldajatest, PERGi kogukonnajuht Laura Toots.

 

Miks võtsite sellise sündmuse nagu Vaba Lava korraldada?  

 

Idee sai alguse soovist omalt poolt kooliellu panustada. Tegin ajurünnaku ja kõige kutsuvam üritus, mida kõik saaksid nautida, tundus olevat just Vaba Lava. Mulle endale meeldib tantsimisega tegeleda ja läbi selle ennast laval väljendada. Tean, et ma pole ainuke, seega tundus mõte tuua lava PERGi õpilastele lähedale ideaalne. Muidugi tekitab Vaba Lava eestvedamine ka veidi ärevust, aga sündmuse korraldamine on hea viis sellele tundele vastu astuda ja end areneda

 

Mida ootad kõige esimeselt PERGi Vaba Lavalt?

 

Kuna Vaba Lava on esimene üritus, mille korraldamise käsile võtsin, siis pean kõige olulisemaks ürituse edukat läbiviimist. Ma loodan, et PERGi Vaba Lava saab olema koht, kuhu inimesed tahavad tulla ning kavatsen selle nimel töötada. Olen ette tänulik kõigile, kes tulevad esinema ning teistele kaasa elama. Tahan teha sellest meie ühise turvalise ruumi, kus kõigil on mugav ja äge ja lõbus. Arvan, et esimene Vaba Lava lükkab meie traditsioonidele mõnusa hoo sisse.

 

Palun paar sõna julgustuseks neile õpilastele ja õpetajatele, kes veel ei tea, kas tasub registreerida.

 

Kirjanduse õpetaja ütles tunnis midagi, mis on muutnud mu mõtteviisi. Kui on midagi, mis toimub üks kord elus ja mida rohkem tagasi ei saa, siis võta osa, tee kaasa ja naudi! PERGi Vaba Lava jääb praeguste plaanide kohaselt toimuma kaks korda aastas, aga seda kõige esimest Vaba Lava üritust pole meil rohkem kunagi. Ma kutsun ja julgustan kõiki, kes vähegi kahtlevad, koos meiega kaasa lööma ja PERGi Vaba Lava üritusele hoogu sisse andma. See pole kohustus, aga see on väga hea võimalus näidata teistele seda, mis sulle meeldib. Teeme koos võimsa stardipaugu! 

 

Vaba Lavale saab registreerida siin.

Add Your Heading Text Here